ПТ12192014

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Боротьба

Провал Квятковського на Гран-прі Німеччини

kvytkovskuyПретендент на участь в Олімпіаді, львівський борець Андрій Квятковський не виграв на Гран-прі Німеччини жодної сутички.

Про причини німецького успіху українських борчинь

BlagunyaНа змаганнях зі спортивної боротьби найвищого рівня традиційно відзначаються львів’янки. Ось і на останньому чемпіонаті Європи, що відбувся в Дортмунді (Німеччина), галичанки вибороли дві нагороди найвищого ґатунку. Про таємниці жіночої боротьби Львова «Газеті» розповів заступник голови відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Українські борчині наробили галасу на чемпіонаті Європи

Ostapchuk_YliaУкраїнські борчині продовжили нас тішити своїми результатами на чемпіонаті Європи, який триває у німецькому Дортмунді.

Львів’яни Балушка і Пістун – найкращі борчиня та тренер України

Найкращими борцями України за підсумками 2009 року стали киянин Ібрагім Алдатов та львів’янка Людмила Балушка. Таке рішення ухвалила Асоціація спортивної боротьби України. А найкращим тренером став знаний львівський фахівець, заслужений тренер України Андрій Пістун. Про це повідомив президент Федерації боротьби Львівщини Віктор Первачук.

Львів’янки Наталя Синишин та Юлія Остапчук не зуміли зійти на подіум чемпіонату світу з боротьби

На чемпіонаті світу з боротьби, який триває у містечку Хернінг в Данії, у другий день змагань серед жінок розіграно медалі у трьох вагових категоріях – до 55 кг, 59 кг і 63 кг. В активі збірної України одна бронзова нагорода. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Львів’янка Людмила Балушка – бронзова медалістка чемпіонату світу з боротьби

На чемпіонаті світу з боротьби, який триває у містечку Хернінг в Данії, сьогодні свої змагання розпочали жінки, які розіграли медалі у двох вагових категоріях. Честь України захищали дві львів’янки – Олександра Когут та Людмила Балушка. Остання зуміла зійти на подіум світового форуму, виборовши у найлегшій ваговій категорії, до 48 кг, бронзову медаль. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Вихованець львівської школи боротьби Василь Федоришин – бронзовий медаліст чемпіонату світу

На чемпіонаті світу з вільної боротьби серед чоловіків у містечку Хернінг в Данії у другий день змагань українські атлети вибороли дві бронзові медалі. Приємно, що зійшов на подіум і срібний призер олімпійського турніру Пекіну-2008, вихованець львівського училища фізичної культури Василь Федоришин. Про це повідомляє кореспондент ЗІКу.

Зі Стадником досі не розрахувалися за чемпіонат Європи

Віце-президент Федерації боротьби Львівщини Віктор Первачук високо оцінив результати львівських борчинь на юніорському чемпіонаті світу з боротьби, що відбувся в турецькій Анкарі. При цьому пан Віктор поскаржився на суттєву різницю між сумою винагороди, яку отримали українські футболісти за перемогу на ЧЄ серед команд віком до 19 років і преміальними для юних борців. Зрештою, не відомо, коли борці отримають свої гроші. Їхній колега Андрій Стадник, який на початку квітня став чемпіоном Європи, досі не одержав обіцяного. Про це Первачук розповів turnir.com.ua.

Мерлені: я залишаюся у великому спорті

Останнім часом лише лінивий не відпраляв Ірину Мерлені на відпочинок. Тим паче, сама спортсменка неодноразово натякала, що втомилася від повсякчасних тренувань і психологічного навантаження. Однак, як повідомила turnir.com.ua олімпійська чемпіонка Афін та бронзова призерка Пекіну, великий килим вона залишить тільки по закінченні Олімпіади-2012 в Лондоні.

Стаднік виступатиме за клуб з Ірану

Чемпіон Європи з вільної боротьби Андрій Стаднік збирається восени цього року спробувати власні сили на клубному рівні. Найкращі умови для співпраці атлету запропонував один із клубів Ірану. Про це борець розповів ексклюзивно turnir.com.ua.

Онлайн-конференція з Максимом Павленком

В понеділок 6 квітня о 15.30 на Ваші запитання відповідатиме кращий бомбардир чемпіонату України з футзалу, гравець львівського „Тайму" Максим Павленко.

Чемпіонат Європи. Алдатов став срібним призером

Український борець Ібрагім Алдатов поступився у фінальній сутичці вагової категорії до 84 кг на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходить у Вільнюсі.

Чемпіонат Європи. Стадник виграв золото

Українець Андрій Стадник став чемпіоном Європи з вільної боротьби у вазі до 66 кг. У фінальному поєдинку Стадник переміг азербайджанця Джабраіла Гасанова - 10:8 (1:2, 6:5, 3:1).

Мерлені «поклала на лопатки» олімпійських чемпіонок з фехтування

На Хмельниччині оголосили результати акції "Жінка року-2008". На це почесне звання у десяти номінаціях претендували понад сотні подолянок. Але найцікавіша "боротьба" виявилася за звання "Жінка року" в номінації "Жінка - спортсмен". Адже головних претенденток було три - Галина Пундик та Ольга Жовнір, студентки Хмельницького національного університету, які мешкають в Нетішині, та Ірина Мерлені, яка значну частину свого прожила в Хмельницькому й досі вважає себе хмельничанкою.

Олімпійська чемпіонка танцює у телепрограмі

У другому сезоні телепроекту “Танцюю для тебе” на “1+1” бере участь золота медалістка Олімпіади-2004 Ірина Мерлені-Микульчин.

Чемпіонат світу з боротьби. Українські борці виграли шість медалей

Українські борці вибороли шість медалей на Чемпіонаті світу з боротьби на поясах, який завершився у Того.

Українця визнали кращим борцем у світі

Чемпіон Європи та срібний призер Олімпійських ігор у Пекіні з вільної боротьбі Василь Федоришин визнаний кращим борцем 2008 року за версією Міжнародної федерації боротьби (FILA).

Чергова смерть на спортивному майданчику (тепер в Україні)

У місті Кременчук Полтавській області (Україна) під час змагань по тхеквондо загинула дитина. У зв'язку з цим проведення усіх змагань по цьому виду спорту в країні тимчасово припинені, повідомляють «Подробиці».

Вільна боротьба. ЧС. Бурмістрова та Благіна виграли 2 бронзи

На чемпіонаті світу з жіночої боротьби, що проходить у Токіо, бронзову нагороду для України виграла Катерана Бурмістрова (вага до 67 кг).

ТЕДЕЄВ: «А де ж зуби на килимі?»

Сопрезидент Ассоциации спортивной борьбы Украины - о выступлении украинских «вольников» в Пекине
Сразу по окончании заключительной схватки корреспондент «СЭ» попросил прокомментировать итоги соревнований для наших вольников сопрезидента Ассоциации спортивной борьбы Украины, чемпиона афинской Олимпиады Эльбруса Тедеева.

МЕРЛЕНІ: «З таким титулом соромно програвати»

Свой бронзовый триумф олимпийская чемпионка по вольной борьбе Ирина Мерлени предвидела еще до Олимпиады. Вернувшись в большой спорт сразу же после рождения сына, максималистка Ира поставила наивысшие цели - Олимпиада, Пекин, победа. Она снова вышла на ковер, дабы подтвердить высокое звание олимпийской чемпионки.