Теніс

"Пора прокинутися!" Знаменита тенісистка з РФ "вмила" росіян різкою заявою про допінг

Знаменита російська тенісистка Анна Чакветадзе різко висловилася щодо керлінгіста з РФ Олександра Крушельницького, який попався на допінгу на Олімпіаді-2018.

Україна драматично програла Австралії на Кубку Федерації

Збірна України з тенісу програла Австралії в матчі Другої світової групи Кубка Федерації.

Збірна України зробила гучну сенсацію на Кубку Федерації

Тенісистка Марта Костюк здобула сенсаційну перемогу в своєму дебютному матчі за збірну України.

Не зіграю, зайнята: Шарапова відмовила Росії

Російська тенісистка Марія Шарапова відмовилася виступати на новому представницькому турнірі у Москві Moscow River Cup.

15-річна українська тенісистка зробила феєричний прорив у світовому рейтингу

15-річна українська тенісистка Марта Костюк блискуче увірвалася до топ-200 кращих у світі.

Українська тенісистка вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла у півфінал турніру WTA International в Тайбеї з призовим фондом 250 тисяч доларів.

15-річна українська тенісистка виграла дорослий турнір в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею 60-тисячника ITF в Берні (Австралія).

Браво! 15-річна українка вийшла у фінал тенісного турніру в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк впевнено обіграла австралійку Зої Хайвс в 1/2 фіналу 60-тисячника ITF у Бьорні і вийшла у вирішальний матч турніру.

Українка Костюк викликала фурор в Австралії, здобувши фантастичну перемогу над американкою

15-річна українка Марта Костюк продовжує творити дива в дорослому світі тенісу.

15-річна українська тенісистка обіграла росіянку на турнірі в Австралії

Українська тенісистка Марта Костюк впевнено обіграла росіянку Ірину Хромачевою в 1/16 фіналу турніру в австралійському Берні з призовим фондом 60 тисяч доларів.

Світоліна піднялася на третю сходинку рейтингу найкращих тенісисток світу

Перша ракетка України Еліна Світоліна вдруге у своїй кар'єрі піднялася на третю сходинку рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

15-річна українська тенісистка зробила нереальний ривок у світовому рейтингу

Українська тенісистка Марта Костюк зробила неймовірний прорив у світовому рейтингу.

Федерер з рекордом вийшов у фінал Australian Open

Швейцарський тенісист Роджер Федерер (2), перемігши в 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії, встановивши новий рекорд.

Судорги і рекорд: визначилася переможниця Australian Open

Каролін Возняцкі стала переможницею відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.

Найсильніші тенісистки України відмовилися виступати на престижному турнірі в Азії

Дві найсильніші тенісистки України Еліна Світоліна і Леся Цуренко відмовилися від виступу на турнірі в Тайвані з призовим фондом в 226 750 доларів.

Російська тенісистка відмовилася грати з українкою, щоб уникнути розгрому на турнірі в США

Українка Ангеліна Калініна вийшла до другого кола тенісного турніру серії ITF в Уес-Чепел (США).

Світоліна сенсаційно вилетіла з Australian Open: з'явилася реакція тенісистки

Перша ракетка України Еліна Світоліна несподівано провалилася в чвертьфінальному матчі Australian Open.

"В одну хвіртку": на Australian Open прогриміла грандіозна сенсація

Екс-перша ракетка світу Новак Джокович сенсаційно вилетів з Australian Open-2018.

Australian Open: Світоліна встановила історичний рекорд України

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії впевнено обіграла чешку Денису Алертову і вперше в історії нашої країни вийшла в чвертьфінал Australian Open.

Вперше в історії! Україна встановила фантастичний тенісний рекорд

Україна вперше в своїй історії потрапила в топ-10 кращих тенісних країн Європи, посівши восьме місце.

Шарапова зганьбилася на Australian Open

Російська тенісистка Марія Шарапова без шансів програла німкені Ангеліка Кербер в матчі третього кола Відкритого чемпіонату Австралії і покинула турнір.