Теніс

Марія Шарапова: Макінрой міг би розкрити мої дикі сторони

Марія Шарапова пропустила торішній US Open із-за травми плеча, але сьогодні вийде на корт в Нью-Йорку.

Шарапова зберегла лідерство у чемпіонській гонці WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA. У першій десятці змін не відбулося.

Новак Джокович: "Кожне протистояння з Федерером виходить особливим"

Серб Новак Джокович очікує від свого суперника по фіналу Вімблдону Роджера Федерера агресивної гри.

Роджер Федерер: "Джокович вміє на корті абсолютно все"

Швейцарець Роджер Федерер напередодні фіналу Вімблдону проти Новака Джоковича зазначив, що йому належить непростий поєдинок.

Новак Джокович: "Не можна Роджеру дозволити грати агресивно"

Серб Новак Джоковіч після перемоги в півфіналі Вімблдону над болгарином Григором Дімітровим(6:4, 3:6, 7:6 (7:2), 7:6 (9:7) розповів, чого можна чекати від його фіналу проти Роджера Федерера.

Роджер Федерер: "Діяв дуже ефективно на своїй подачі"

Швейцарець Роджер Федерер, в дев'ятий раз в кар'єрі вийшов у фінал Вімблдону, відзначив свою ефективну гру у півфіналі проти канадця Мілоша Раонича(6:4, 6:4, 6:4).

Шарапова обігнала Серену Вільямс в рейтингу найвпливовіших жінок

Росіянка Марія Шарапова зайняла 14-е місце в рейтингу найвпливовіших жінок за версією Forbes.

Роджер Федерер: "Дочки сплять набагато краще, ніж раніше"

Швейцарець Роджер Федерер після перемоги в матчі чвертьфіналу Вімблдону над своїм співвітчизником Станісласом Ваврінкою(3:6, 7:6 (7:5)) розповів про своє життя за межами корту.

Долгополов поступився Димитрову у третьому колі Вімблдону

Болгарин Григор Димитров у третьому колі Вімблдону переграв українця Олександра Долгополова у п'яти партіях- 6:7, 6:4, 2:6, 6:4, 6:1.

Квітова обіграла Вінус Вільямс у третьому колі Вімблдону

Чешка Петра Квітова вийшла в четверте коло Вімблдону, обігравши американку Вінус Вільямс у трьох сетах- 5:7, 7:6, 7:5.

Стаховський поступився Шарді у третьому колі Вімблдону

Француз Жеремі Шарді у третьому колі Вімблдону обіграв українця Сергія Стаховського у чотирьох сетах- 6:3, 6:7, 6:3, 6:0.

Помста за Париж. Чому Серену Вільямс потрібно побоюватися на Вімблдоні

На Вімблдон-2014 Серена Вільямс приїхала після раннього ураження на Відкритому чемпіонаті Франції. Оглядач американського сайту Bleacher Report Ендрю Гоулд вважає, що невдача в Парижі лише підстьобне першу ракетку світу до нових звершень на трав'яних кортах Великобританії.

Марія Шарапова: Подобається зрідка їздити на метро

Російська тенісистка Марія Шарапова розповіла про свої поїздки в лондонському метро.

Рафаель Надаль: "Коліно мене анітрохи не турбує"

Іспанець Рафаель Надаль напередодні Вімблдонського турніру зазначив, що він перебуває в гарній фізичній формі і не відчуває жодних проблем.

Роджер Федерер: "Приємно підходити до Вімблдону повністю готовим"

Швейцарець Роджер Федерер зазначив, що підходить до Уимблдонскому турніру у відмінному фізичному стані.

Шарапова зіграє з Маррей на старті Вімблдону

У першому колі Вімблдону суперницею Марії Шарапової буде британка Саманта Маррей.

Шарапова буде "посіяна" на Вімблдоні п'ятої

Оголошені гравці, які в п'ятницю будуть "посіяні" при жеребкуванні стартує 23 червня Вімблдонського турніру.

Шарапова залишилася на чолі чемпіонській гонці WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA. Перший рядок у ньому зберегла за собою росіянка Марія Шарапова.

Шарапова - найбагатша спортсменка світу

Російська тенісистка Марія Шарапова очолила рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів за підсумками 12 місяців.

Шарапова очолила чемпіонську гонку WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA. Його очолила росіянка Марія Шарапова, яка виграла минулого тижня Roland Garros.

Надаль виграв "Ролан Гаррос"

Іспанський тенісист Рафаель Надаль став дев'ятиразовим переможцем Відкритого чемпіонату Франції, обігравши у фіналі серба Новака Джоковича- 3:6, 7:5, 6:2, 6:4.