Теніс

Прогноз. Стаховський - Чорич. Вімблдон. Перший раунд

Лідер українського тенісу сьогодні зіграє стартовий матч в одиночному розряді.

Українська тенісистка розтрощила американку в першому матчі на Вімблдоні

Українська тенісистка Леся Цуренко, яка займає 68-е місце в рейтингу WTA, впевнено вийшла у друге коло на турнірі уїмблдону.

Вільямс обіграла росіянку в першому колі Вімблдону

Американська тенісистка Серена Вільямс переміг росіянку Маргариту Гаспарян у першому колі Вімблдону з рахунком 6:4, 6:1.

Шарапова впевнено вийшла у друге коло Вімблдону

Росіянка Марія Шарапова впевнено вийшла у друге коло тенісного турніру уїмблдону.

Український тенісист переміг австрійську зірку в Англії

Український тенісист Олександр Долгополов впевнено вийшов у чвертьфінал турніру ATP з призовим фондів $645 248 в Ноттінгемі, Великобританія.

Мирний: Дисципліна відіграє найважливішу роль в досягненні успіху

Білоруський тенісист Макс Мирний в інтерв'ю розповів про досвід, який придбав, виступаючи в парному розряді, а також поділився своїми планами на майбутнє.

Стаховський обіграв шосту ракетку турніру в Ноттінгемі

Наш тенісист обіграв шосту ракетку турніру.

Українець сенсаційно переміг легенду світового тенісу

Українець Олександр Долгополов у першому колі турніру серії ATP в Лондоні з призовим фондом $1 724 545 сенсаційно обіграв знаменитого іспанця Рафаеля Надаля.

Російська чемпіонка Шарапова, сенсаційно вилетіла з Roland Garros

Росіянка Марія Шарапова, сенсаційно програла у четвертому коло Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.

Українка вперше в історії пробилася у чвертьфінал Roland Garros

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал одиночного розряду Roland Garros.

Марія Шарапова: "Сподіваюся, у п'ятницю все буде виходити краще". Ролан Гаррос

Мария Шарапова після перемоги у другому колі Roland Garros над своєю співвітчизницею Віталій Дяченко (6:3, 6:1) зазначила, що під час зустрічі вона відчувала дивні відчуття, а також віддала належне своїй суперниці.

Трилер на Roland Garros: українська тенісистка здобула шалену перемогу

Українка Еліна Світоліна (19 номер в рейтингу WTA) вийшла до третього раунду Відкритого чемпіонату Франції.

"Не в труні": Шарапова вразила вболівальників відвертим визнанням

Марія Шарапова на прес-конференції після першого матчу на відкритому чемпіонаті Франції з тенісу, вразила вболівальників відвертим зізнанням.

Найкращі тенісисти України феєрично стартували на Roland Garros

Перші ракетки України Сергій Стаховський і Еліна Світоліна впевнено стартували на знаменитому Roland Garros.

Українка виграла престижний тенісний турнір

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула свій третій титул на турнірах серії WTA.

Українська тенісистка вийшла у фінал престижного турніру

Перша ракетка України та 25-а ракетка світу Еліна Світоліна вийшла у фінал престижного турніру GP SAR La Princesse Lalla Meryem, що проходить в Марокко.

Огляд турнірів минулого тижня

Минулий тиждень у світовому Туре вийшла багатою на різноманітні події, адже крім трьох змагань АТР, також відбулися два турніри WTA. Якщо на чоловічих змаганнях чемпіонами стали фаворити турнірів, то ось жіночі старти подарували вболівальникам досить несподіваних переможців.

Українська тенісистка не пустила росіянку на турнір у Дубаї

Українська тенісистка Катерина Козлова не пустила росіянку Олену Весніну в основну сітку турніру WTA Premier 5 в Дубаї.

Відомого тенісиста звинуватили у зґвалтуванні прямо на корті

Австралійський і південноафриканський тенісист, колишня перша ракетка світу в парному розряді Боб Хьюітт, звинувачений в згвалтуванні.

Першій ракетці України загрожує серйозний штраф

Першій ракетці України Еліні Свитолине загрожує серйозний штраф, із-за неявки на турнір WTA в Паттайї, де була другої сіяної.

Україна виграла битву невдах на Кубку Федерації

Жіноча збірна України виграла поєдинок проти команди Болгарії за 9-10 місця в Кубку Федерації.