НД12042016

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Аргентина вперше в історії виграла Кубок Девіса, встановивши кілька рекордів

Збірна Аргентини з тенісу стала переможцем Кубку Девіса, обігравши у фіналі команду Хорватії.

Найкращий тенісист планети здобув історичну перемогу в фіналі Підсумкового чемпіонату АТP

Перша ракетка світу, британець Енді Маррей в двох сетах обіграв серба Новака Джоковича у фінальному матчі Підсумкового чемпіонату АТР з призовим фондом 7,5 млн доларів, який пройшов в Лондоні.

Перша ракетка України залишилася без тренера

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна прийняла рішення розлучитися з британським тренером Йеном Хьюзом.

Світоліна розповіла, як її "виганяли" з Москви

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна зізналася, що пережила сильний тиск під час виступів на останньому Кубку Кремля.

Світоліна: Україна у світі цінується вище за Росію

Кращій тенісистці України Еліні Світоліній доводиться часто відповідати на питання про війну на Донбасі і відносини між нашою країною і Росією.

Найкраща тенісистка України завершила сезон в топ-15 світового рейтингу

Перша ракетка України Еліна Світоліна зайняла 14-е місце в підсумковому рейтингу Жіночої тенісної асоціації.

Світоліна програла у фіналі підсумкового тенісного турніру року

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна не змогла виграти підсумковий турнір року - WTA Elite Trophy.

Найкраща тенісистка України впевнено обіграла росіянку і вийшла у півфінал підсумкового туніру року

Українка Еліна Світоліна пробилася у півфінал підсумкового турніру року - WTA Elite Trophy, який проходить у Китаї.

Найкраща тенісистка України здобула героїчну перемогу на старті підсумкового турніру року

Перша ракетка України Еліна Світоліна переможно стартувала на завершальному для неї турнірі року WTA Elite Trophy, який проходить в Китаї.

Підсумковий тенісний турнір WTA завершився сенсацією

Словачка Домініка Цибулкова (7) в фіналі Підсумкового чемпіонату WТА в Сінгапурі здобула сенсаційну перемогу над Анжелікою Кербер (1) з Німеччини.

WTA контролює ситуацію з погрозами на адресу Світоліной

Жіноча тенісна асоціація (WТА) стежить за безпекою гравців під час турнірів, зокрема українки Еліни Світоліної.

Залишилася без рейтингу. Як Шараповій жити далі?

Новина дня - Шарапову виключили з світового рейтингу!

Шарапову виключили з рейтингу кращих тенісисток світу

Колишня перша ракетка світу росіянка Марія Шарапова була виключена з рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Стаховський виграв престижний парний турнір в Китаї

Знаменитий український тенісист Сергій Стаховський у парі з французом Жонатаном Ейссеріком став переможця "челенджера" з призовим фондом в $ 125000, який проходив в Нінбо (Китай).

Стала відома причина московських погроз кращій тенісистці України

Спонсор Еліни Світоліної Юрій Сапронов розкрив причину погроз, які отримала його підопічна напередодні півфіналу Кубка Кремля.

Найкраща тенісистка України отримала погрози в Росії через політику

Невідомі прислали погрози українській тенісистці Еліні Світоліній напередодні півфіналу Кубка Кремля, який проходить у Москві.

Світоліна влаштувала розгром у 1/4 фіналу Кубку Кремля

Українка Еліна Світоліна впевнено вийшла до півфіналу тенісного турніру Кубок Кремля, призовий фонд якого становить $823,88 тисячі.

Менеджер Світоліной розповів про наслідки підлості російських ЗМІ

Неоднозначні заяви про війну на Донбасі будуть нести негативні наслідки для репутації кращої тенісистки України Еліни Світоліної.

Найкраща тенісистка України розгромила росіянку на Кубку Кремля

Українка Еліна Світоліна впевнено стартувала на тенісному турнірі у Росії - Кубку Кремля, призовий фонд якого становить $823,88 тисячі.