НД03292015

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Огляд турнірів минулого тижня

Минулий тиждень у світовому Туре вийшла багатою на різноманітні події, адже крім трьох змагань АТР, також відбулися два турніри WTA. Якщо на чоловічих змаганнях чемпіонами стали фаворити турнірів, то ось жіночі старти подарували вболівальникам досить несподіваних переможців.

Українська тенісистка не пустила росіянку на турнір у Дубаї

Українська тенісистка Катерина Козлова не пустила росіянку Олену Весніну в основну сітку турніру WTA Premier 5 в Дубаї.

Відомого тенісиста звинуватили у зґвалтуванні прямо на корті

Австралійський і південноафриканський тенісист, колишня перша ракетка світу в парному розряді Боб Хьюітт, звинувачений в згвалтуванні.

Першій ракетці України загрожує серйозний штраф

Першій ракетці України Еліні Свитолине загрожує серйозний штраф, із-за неявки на турнір WTA в Паттайї, де була другої сіяної.

Україна виграла битву невдах на Кубку Федерації

Жіноча збірна України виграла поєдинок проти команди Болгарії за 9-10 місця в Кубку Федерації.

Експерт упевнений у перемозі Коломойського на виборах президента ФФУ

Власник дніпропетровського "Дніпра" Ігор Коломойський, який напередодні був офіційно висунутий на посаду президента Федерації футболу України, стане новим головою організації.

Україна програла Великобританії в Кубку Федерації

Україна не змогла обіграти Великобританії в третьому матчі зональних змагань в першій групі Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

Україна розгромила Ліхтенштейн в Кубку Федерацій

Жіноча збірна України з тенісу виграла матч другого туру групового етапу Кубка Федерації першої групи Євро-Африканської зони.

Серена Вільямс з рекордом виграла Australian Open

Американська тенісистка Серена Вільямс виграла Australian Open перемігши у фіналі росіянку Марію Шарапову.

Турніри минулого тижня. Подвійний тріумф переможців кваліфікації

Другий тиждень сезону майже завжди дарує уболівальникам багато несподіваних результатів і нових чемпіонів. Так вийшло і цього разу, причому два з чотирьох титулів змогли виграти гравці, які проходили на змагання через кваліфікацію.

Українець Марченко розгромив поляка в битві за Australian Open

Ілля Марченко вийшов в основну сітку Australian Open-2015. У фіналі кваліфікації донеччанин переміг польського тенісиста Лукаша Кубота з рахунком 6:2, 6:2,.

Самі фізично обдаровані гравці АТР-Туру

Сучасний чоловічий большой теннис не страждає через нестачу фізично сильних гравців. Оглядач американського сайту Bleacher Report Уїлл Медлок виділяє п'ятірку тенісистів, найбільш підготовлених до турнірів нового сезону з точки зору витривалості.

Долгополов почав 2015 рік з розгрому

Перша ракетка України Олександр Долгополов успішно стартував на турнірі в австралійському Брісбені з призовим фондом $450 тисяч.

Українка Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула другу перемогу на турнірі WTA Premier в австралійському Брісбені.

Чому Стен Ваврінка є кращим тенісистом минулого сезону

У чоловічому світовому тенісі завершився черговий сезон. Експерти та фахівці починають підбивати підсумки року, визначаючи кращих гравців.

Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Девіса

Збірна Швейцарії вперше в історії стала володаркою Кубка Девіса, обігравши у фінальній серії Франції - 3:1.

Марія Шарапова: Макінрой міг би розкрити мої дикі сторони

Марія Шарапова пропустила торішній US Open із-за травми плеча, але сьогодні вийде на корт в Нью-Йорку.

Шарапова зберегла лідерство у чемпіонській гонці WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA. У першій десятці змін не відбулося.

Новак Джокович: "Кожне протистояння з Федерером виходить особливим"

Серб Новак Джокович очікує від свого суперника по фіналу Вімблдону Роджера Федерера агресивної гри.

Роджер Федерер: "Джокович вміє на корті абсолютно все"

Швейцарець Роджер Федерер напередодні фіналу Вімблдону проти Новака Джоковича зазначив, що йому належить непростий поєдинок.

Новак Джокович: "Не можна Роджеру дозволити грати агресивно"

Серб Новак Джоковіч після перемоги в півфіналі Вімблдону над болгарином Григором Дімітровим(6:4, 3:6, 7:6 (7:2), 7:6 (9:7) розповів, чого можна чекати від його фіналу проти Роджера Федерера.