Перша ракетка України Олександр Долгополов став фігурантом гучного скандалу в світовому тенісі.

Колишня 31-я ракетка світу американка Мелані Уден серйозно здивувала своїх шанувальників.

Серена Вільямс розповіла, що дозволяє собі Шарапова в роздягальні

Найтитулованіша тенісистка в світі Серена Вільямс в інтерв'ю журналу Vogue поскаржилася, що росіянка Марія Шарапова, яка на людях з усіма спілкується в одному стилі, в роздягальні з суперницями поводиться зовсім інакше.

Найкращий тенісист України блискуче стартував на супертурнірі у США

Перша ракетка України Олександр Долгополов впевнено стартував в основній сітці великого тенісного турніру ATP Masters -1000 Western&Southern Open в Цинциннаті з призовим фондом $5 млн.

Світоліна встановила рекорд в рейтингу кращих тенісисток світу

Українка Еліна Світоліна оновила особистий рекорд в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Стаховський виграв тенісний турнір ATP, присвятивши перемогу Україні

Український тенісист Сергій Стаховський став переможцем турніру серії ATP Challenger Tour із призовим фондом у 43 000 євро, який проходив у словенському містечку Порторож.

Шарапова відмовилася виступати на тенісному турнірі в США

Росіянка Марія Шарапова не зіграє на турнірі в Цинциннаті через пошкодження лівої руки, яке отримала в Стенфорді.

Світоліна виграла супертурнір в Канаді

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможниці престижного турніру Rogers Cup у канадському Торонто.

Світоліна вийшла у півфінал супертурніру в Канаді, перемігши у дводенному матчі

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру Rogers Cup у канадському Торонто.

Кращій тенісистці України довелося піти з корту в чвертьфіналі супертурніру в Торонто

Перша ракетка України Еліна Світоліна через погану погоду не змогла дограти чвертьфінальний матч на турнірі в Торонто.

Світоліна розгромила легендарну американку на супертурнірі в Канаді

Українська тенісистка Еліна Світоліна впевнено вийшла до чвертьфіналу престижного турніру Rogers Cup у канадському Торонто.

Світоліна феєрично обіграла росіянку на великому тенісному турнірі

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула блискучу перемогу на великому тенісному турнірі WTA Premier 5 Rogers Cup у Канаді з призовим фондом 2,4 млн доларів.

Світоліна відмовилася змінювати громадянство

Перша ракетка України Еліна Світоліна зізналася, що їй неодноразово пропонували виступати за іншу країну.

Одна з найкращих тенісисток світу стала жертвою злочинців

Екс-перша ракетка планети Роберта Вінчі піддалася пограбуванню.

Помер відомий французький тенісист

На 44-му році життя помер відомий французький тенісист Жером Гольмар.

Шарапова відмовилася виходити на матч проти української тенісистки

Знаменита російська тенісистка Марія Шарапова не зіграє проти українки Лесі Цуренко у другому раунді престижного турніру в Стенфорді (Каліфорнія, США) з призовим фондом $776,000, який проходить з 31 липня по 6 серпня.

Юні українські тенісистки вперше в історії виграли чемпіонат Європи

Юні українські тенісистки Марта Костюк та Вікторія Дьома стали переможницями чемпіонату Європи U-18, який із 24 по 30 липня відбувся на грунтових кортах Клостерс (Швейцарія).

Український тенісист зробив феноменальний ривок у світовому рейтингу

Перша ракетка України Олександр Долгополов серйозно поліпшив свої позиції в світовому рейтингу ATP.

Помер відомий австралійський тенісист

Знаменитий австралійський тенісист Пітер Дуейн, який входив свого часу в топ-50 світового рейтингу АТР, помер у віці 56 років.

Найкращий тенісист України прикро програв у фіналі відомого турніру

Перша ракетка України Олександр Долгополов програв у фіналі відомого тенісного турніру ATP в Бoстаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів.

Найкращий тенісист України вийшов у фінал відомого турніру, розбивши іменитого росіянина

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у фінал відомого тенісного турніру ATP в Бoстаді (Швеція) з призовим фондом 500 тисяч доларів.