Теніс

Світоліна захопилася українцями

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, яка завоювала четвертий трофей в сезоні, зізналася, що їй завжди приємно виступати на своїй Батьківщині.

Є рекорд! Українка Світоліна зробила неймовірний прорив у рейтингу найкращих тенісисток світу

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, яка напередодні виграла престижний турнір в італійському Римі, встановила особистий рекорд у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Українка Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Римі

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний турнір серії Premier 5 у Римі з призовим фондом у 3 млн євро.

Світоліна створила гучну сенсацію на великому тенісному турнірі, здобувши історичну перемогу

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна сотворила гучну сенсацію на турнірі WTA Premier 5 Internazionali BNL d'Italia в Римі із призовим фондом $2 775 745.

Шарапову викинули з Roland Garros

Організатори Відкритого чемпіонату Франції з тенісу відмовилися надати Марії Шараповій спеціальне запрошення (wild card) через що росіянка не зможе виступити на турнірі.

Знаменита російська тенісистка осоромилася під час матчу в Римі

Відома тенісистка Дарина Касаткіна достроково завершила свої виступи на турнірі WTA в Римі з призовим фондом $2 775 745.

14-річна українка сенсаційно виграла дорослий тенісний турнір

Юна українська тенісистка Марта Костюк сенсаційно виграла перше у своїй кар'єрі доросле змагання.

Перша ракетка України увійшла в топ-10 кращих тенісисток світу

Жіноча тенісна асоціація (WTA) опублікувала оновлений рейтинг кращих тенісисток планети.

Шарапову не пустили на найпрестижніший тенісний турнір

Російська тенісистка Марія Шарапова в півфіналі турніру в Штутгарті програла француженці Христині Младенович і не зуміла за рейтингом потрапити в кваліфікацію найпрестижнішого турніру Великого шолома - Roland Garros.

Світоліна виграла престижний турнір у Туреччині

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна в чудовому стилі вийшла стала переможницею престижного турніру TEB BNP Paribas Istanbul Cup в Туреччині з призовим фондом в 250 000 доларів.

Світоліна впевнено вийшла у фінал престижного турніру в Туреччині

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна в чудовому стилі вийшла у півфінал престижного турніру TEB BNP Paribas Istanbul Cup в Туреччині з призовим фондом 250 000 доларів.

Світоліна здобула складну перемогу на престижному турнірі, розбивши росіянку

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна впевнено вийшла до другого кола престижного турніру TEB BNP Paribas Istanbul Cup в Туреччині з призовим фондом 226 750 доларів.

Українська спортсменка змінила громадянство

Українська тенісистка Анастасія Зарицька змінила громадянство і тепер буде виступати за збірну Чехії.

Українка створила гучну сенсацію, обігравши знамениту німецьку тенісистку

Українська тенісистка Даяна Ястремська вкрай несподівано пробилася у друге коло турніру WTA в Стамбулі.

Збірна України програла в плей-офф Світової групи Кубка Федерації

Жіноча збірна України з тенісу програла Німеччині в матчі плей-офф Світової групи Кубка Федерації.

Українська тенісистка влаштувала феєрію в Туреччині після розгрому росіянки

Відома українська тенісистка Катерина Козлова продовжує знімати скальпи з суперниць на турнірі ITF Circuit Pro в Стамбулі з призовим фондом $60 тисяч.

Відома чеська тенісистка обурилася поверненням Шарапової в спорт

Чеська тенісистка Барбора Стрицова висловила подив у зв'язку з поверненням Марії Шарапової після допінг-дискваліфікації на турнірі в Штутгарті.

Шарапова зізналася, чим займалася під час дискваліфікації

Російська тенісистка Марія Шарапова зізналася, що в минулому році серйозно замислювалася про завершення кар'єри.

Юна українка виграла престижний тенісний турнір в Італії

17-річна українська тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею турніру ITF із призовим фондом в 25 000 доларів, який пройшов у Санта Маргеріта ді Пула (Італія).

Шарапова вразила одкровенням про алкоголь

Знаменита тенісистка Марія Шарапова зізналася, що за останній рік стала забагато вживати алкоголю.

Українки виграли престижний тенісний турнір у Китаї

Українки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями престижного тенісного турніру ITF у Шеньчжені (Китай) із призовим фондом у 60 000 доларів.