ЧТ07302015

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Українка з росіянкою виграла престижний тенісний турнір

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна у парі з росіянкою Дариною Гаврилової виграла престижний турнір у Стамбулі з призовим фондом в 250 тисяч доларів.

Українська тенісистка вийшла у фінал престижного турніру в Туреччині

Українська тенісистка Леся Цуренко вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA.

Шарапова шокувала своїх шанувальників

Друга ракетка світу росіянка Марія Шарапова, сенсаційно розлучилася зі своїм хлопцем - болгарським тенісистом Григором Дімітровим.

Цуренко виграла українську тенісну битву в Туреччині

На тенісному турнірі в Стамбулі з призовим фондом в 250 тисяч доларів відбулася українська дуель.

Григор Димитров: "Бажаю Шарапової великого щастя і успіху в житті і тенісі"

Болгарський тенісист Григор Димитров підтвердив розрив відносин з росіянкою Марією Шараповою.

Українська тенісистка створила чергову сенсацію в Туреччині

Українська тенісистка Катерина Бондаренко продовжує успішно виступати на турнірі у Стамбулі з призовим фондом в 250 тисяч доларів.

Кубок Девіса. Україна користується правом заміни

Капітан збірної України Михайло Філіма скористався правом заміни: у парному матчі проти поляків Кубота і Матковскі зіграють Олександр Долгополов та Денис Молчанов.

Україна неоднозначно стартувала на Кубку Девіса

Чоловіча збірна України залишила змішані почуття після старту на Кубку Девіса.

Джокович переміг Федерера у битві за Вімблдон

Сербський тенісист Новак Джокович - переможець Вімблдонського турніру. У фіналі лідер світового рейтингу переграв швейцарця Роджера Федерера.

Кривдниця Шарапової з рекордом виграла жіночий Вімблдон

Американська тенісистка Серена Вільямс у шостий раз стала переможницею турніру уїмблдону.

Найкращого тенісиста України покарають за слова про лесбіянок

Керівництво Асоціації тенісистів-професіоналів покарає першу ракетку України Сергія Стаховського.

Вільямс перемогла Шарапову у півфіналі Вімблдону

Перша ракетка жіночого тенісного рейтингу Серена Вільямс без особливих проблем виграла у росіянки Марії Шарапової у півфіналі Вімблдону (загальний призовий фонд ?26,75 млн).

Українська тенісистка вийшла у 1/8 фіналу Вімблдону

Українська тенісистка Людмила Кіченок вийшла у 1/8 фіналу парних змагань на Уимблдонком турнірі.

Український тенісист у фантастичному матчі прикро програв на Вімблдоні

Український тенісист Олександр Долгополов у неймовірному за напругою матчі поступився хорвату Іво Карловичу у другому колі Вімблдону.

Шарапова вийшла в четверте коло Вімблдону

Росіянка Марія Шарапова у матчі третього кола Вімблдону переграла румунку Ірину Бігу з рахунком 6:4, 6:3.

Федерер упевнено вийшов у третє коло Вімблдону

Роджер Федерер впевнено подолав бар'єр другого кола на турнірі уїмблдону.

Українська тенісистка сенсаційно програла на Вімблдоні

Українська тенісистка Еліна Світоліна несподівано програла у другому раунді Вімблдону Кейсі Дельакву з Австралії, яка займає у світовому рейтингу 61-е місце.

Марія Шарапова: "У мене постійно неприємності. Так що..."

Британський гламурний журнал «Tatler» опублікував бліц-інтерв'ю з четвертою ракеткою світу Марією Шараповою.

Прогноз. Стаховський - Чорич. Вімблдон. Перший раунд

Лідер українського тенісу сьогодні зіграє стартовий матч в одиночному розряді.

Українська тенісистка розтрощила американку в першому матчі на Вімблдоні

Українська тенісистка Леся Цуренко, яка займає 68-е місце в рейтингу WTA, впевнено вийшла у друге коло на турнірі уїмблдону.

Вільямс обіграла росіянку в першому колі Вімблдону

Американська тенісистка Серена Вільямс переміг росіянку Маргариту Гаспарян у першому колі Вімблдону з рахунком 6:4, 6:1.