ПН03022015

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Українська тенісистка не пустила росіянку на турнір у Дубаї

Українська тенісистка Катерина Козлова не пустила росіянку Олену Весніну в основну сітку турніру WTA Premier 5 в Дубаї.

Відомого тенісиста звинуватили у зґвалтуванні прямо на корті

Австралійський і південноафриканський тенісист, колишня перша ракетка світу в парному розряді Боб Хьюітт, звинувачений в згвалтуванні.

Першій ракетці України загрожує серйозний штраф

Першій ракетці України Еліні Свитолине загрожує серйозний штраф, із-за неявки на турнір WTA в Паттайї, де була другої сіяної.

Україна виграла битву невдах на Кубку Федерації

Жіноча збірна України виграла поєдинок проти команди Болгарії за 9-10 місця в Кубку Федерації.

Експерт упевнений у перемозі Коломойського на виборах президента ФФУ

Власник дніпропетровського "Дніпра" Ігор Коломойський, який напередодні був офіційно висунутий на посаду президента Федерації футболу України, стане новим головою організації.

Україна програла Великобританії в Кубку Федерації

Україна не змогла обіграти Великобританії в третьому матчі зональних змагань в першій групі Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

Україна розгромила Ліхтенштейн в Кубку Федерацій

Жіноча збірна України з тенісу виграла матч другого туру групового етапу Кубка Федерації першої групи Євро-Африканської зони.

Серена Вільямс з рекордом виграла Australian Open

Американська тенісистка Серена Вільямс виграла Australian Open перемігши у фіналі росіянку Марію Шарапову.

Турніри минулого тижня. Подвійний тріумф переможців кваліфікації

Другий тиждень сезону майже завжди дарує уболівальникам багато несподіваних результатів і нових чемпіонів. Так вийшло і цього разу, причому два з чотирьох титулів змогли виграти гравці, які проходили на змагання через кваліфікацію.

Українець Марченко розгромив поляка в битві за Australian Open

Ілля Марченко вийшов в основну сітку Australian Open-2015. У фіналі кваліфікації донеччанин переміг польського тенісиста Лукаша Кубота з рахунком 6:2, 6:2,.

Самі фізично обдаровані гравці АТР-Туру

Сучасний чоловічий большой теннис не страждає через нестачу фізично сильних гравців. Оглядач американського сайту Bleacher Report Уїлл Медлок виділяє п'ятірку тенісистів, найбільш підготовлених до турнірів нового сезону з точки зору витривалості.

Долгополов почав 2015 рік з розгрому

Перша ракетка України Олександр Долгополов успішно стартував на турнірі в австралійському Брісбені з призовим фондом $450 тисяч.

Українка Світоліна вийшла у чвертьфінал престижного турніру

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула другу перемогу на турнірі WTA Premier в австралійському Брісбені.

Чому Стен Ваврінка є кращим тенісистом минулого сезону

У чоловічому світовому тенісі завершився черговий сезон. Експерти та фахівці починають підбивати підсумки року, визначаючи кращих гравців.

Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Девіса

Збірна Швейцарії вперше в історії стала володаркою Кубка Девіса, обігравши у фінальній серії Франції - 3:1.

Марія Шарапова: Макінрой міг би розкрити мої дикі сторони

Марія Шарапова пропустила торішній US Open із-за травми плеча, але сьогодні вийде на корт в Нью-Йорку.

Шарапова зберегла лідерство у чемпіонській гонці WTA

Опубліковано оновлений рейтинг чемпіонській гонці WTA. У першій десятці змін не відбулося.

Новак Джокович: "Кожне протистояння з Федерером виходить особливим"

Серб Новак Джокович очікує від свого суперника по фіналу Вімблдону Роджера Федерера агресивної гри.

Роджер Федерер: "Джокович вміє на корті абсолютно все"

Швейцарець Роджер Федерер напередодні фіналу Вімблдону проти Новака Джоковича зазначив, що йому належить непростий поєдинок.

Новак Джокович: "Не можна Роджеру дозволити грати агресивно"

Серб Новак Джоковіч після перемоги в півфіналі Вімблдону над болгарином Григором Дімітровим(6:4, 3:6, 7:6 (7:2), 7:6 (9:7) розповів, чого можна чекати від його фіналу проти Роджера Федерера.

Роджер Федерер: "Діяв дуже ефективно на своїй подачі"

Швейцарець Роджер Федерер, в дев'ятий раз в кар'єрі вийшов у фінал Вімблдону, відзначив свою ефективну гру у півфіналі проти канадця Мілоша Раонича(6:4, 6:4, 6:4).