СР03292017

rssfacebook_iconvkontaktetwitter-icon

Теніс

Юна українка виграла престижний тенісний турнір в Італії

17-річна українська тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею турніру ITF із призовим фондом в 25 000 доларів, який пройшов у Санта Маргеріта ді Пула (Італія).

Шарапова вразила одкровенням про алкоголь

Знаменита тенісистка Марія Шарапова зізналася, що за останній рік стала забагато вживати алкоголю.

Українки виграли престижний тенісний турнір у Китаї

Українки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями престижного тенісного турніру ITF у Шеньчжені (Китай) із призовим фондом у 60 000 доларів.

Шарапова розповіла про своє ставлення до Серени Вільямс

Дискваліфікована за вживання допінг російська тенісистка Марія Шарапова розповіла про своє ставлення до американка Серена Вільямс.

Юна українка виграла тенісний турнір у Баку, розгромивши в фіналі росіянку

Українська тенісистка Христина Белалова виграла турнір Tennis Europe третьої категорії серед гравців до 16 років, який проходив у столиці Азербайджану Баку.

Відомий тенісист втратив глузд під час матчу, влаштувавши жорстку розправу

Курйозний епізод стався в тенісному матчі першого кола турніру в Індіан-Уеллс.

Чандра Рубін на шляху максимального розвитку тенісу

Найщасливішими жителями України визнані кияни, а все тому, що тенісні корти Київ представляє в кращому вигляді.

Український тенісист ефектно обіграв росіянина на супертурнірі у США

Українець Ілля Марченко з перемоги стартував на тенісному супертурнірі в Індіан-Уеллсі (США) з призовим фондом 7,9 млн доларів.

Українка виграла престижний тенісний турнір у Мексиці

Українська тенісистка Леся Цуренко у фіналі турніру в Акапулько (Мексика) з призовим фондом у 250 000 доларів виграла у Крістіни Младенович (Франція).

Українська тенісистка шокована вчинком суперниці

Відома українська тенісистка Леся Цуренко без боротьби вийшла в фінал турніру Abierto Mexicano TELCEL із призовим фондом 250 000 доларів, який проходить в Акапулько.

Український акцент різко змінив ставлення до нашого тренера в Іспанії

Перспективний український дитячий тенісний тренер Наталія Мордасова потрапила у кумедну ситуацію на своїй роботі в Іспанії.

Українка увійшла в топ-10 кращих тенісисток світу, зробивши шалений ривок в чемпіонській гонці

Перша ракетка України Еліна Світоліна увійшла в топ-10 світового рейтингу Жіночої теніскою асоціації (WTA).

Світоліна виграла найбільш значимий турнір у кар'єріі

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею турніру в Дубаї з призовим фондом у $2 666 000.

Світоліна перемогла американку у чвертьфіналі великого турніру

Перша ракетка України Еліна Світоліна феєрично пробилася в півфінал великого тенісного турніру Dubai Duty Free Tennis Championships з призовим фондом 2.66 млн доларів.

Знаменитий український тенісист зробив божевільний стрибок у світовому рейтингу

Перша ракетка України Олександр Долгополов піднявся на 16 місць в оновленому рейтингу найкращих тенісистів планети (ATP).

Збірна України дізналася суперника у плей-офф Кубка Федерації

У Лондоні відбулося жеребкування плей-офф Світової групи Кубка Федерації.

Знаменита тенісистка розповіла, що важливо для України під час війни

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна розуміє, наскільки війна в країні впливає на розвиток спорту в країні.

Україна достроково вийшла в плей-офф Кубка Федерації

Жіноча збірна України з тенісу здобула дострокову перемогу в першому раунді Другої Світової групи Кубка Федерації.

Україна розкішно стартувала на Кубку Федерації

Жіноча збірна України з тенісу чудово стартувала в першому раунді Другої Світової групи Кубка Федерації.

Російська тенісистка розповіла про знущання над українкою на Australian Open

Організатори Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open) довго не допускали до участі на головних кортах змагань українку Олену Бондаренко.

Найкраща тенісистка України розірвала росіянку на старті турніру в Азії

Перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено стартувала на турнірі Taiwan Open в Китайському Тайпеї з призовим фондом 250 тисяч доларів.