Перша ракетка України Олександр Долгополов піднявся на 16 місць в оновленому рейтингу найкращих тенісистів планети (ATP).

Збірна України дізналася суперника у плей-офф Кубка Федерації

У Лондоні відбулося жеребкування плей-офф Світової групи Кубка Федерації.

Знаменита тенісистка розповіла, що важливо для України під час війни

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна розуміє, наскільки війна в країні впливає на розвиток спорту в країні.

Україна достроково вийшла в плей-офф Кубка Федерації

Жіноча збірна України з тенісу здобула дострокову перемогу в першому раунді Другої Світової групи Кубка Федерації.

Україна розкішно стартувала на Кубку Федерації

Жіноча збірна України з тенісу чудово стартувала в першому раунді Другої Світової групи Кубка Федерації.

Російська тенісистка розповіла про знущання над українкою на Australian Open

Організатори Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open) довго не допускали до участі на головних кортах змагань українку Олену Бондаренко.

Найкраща тенісистка України розірвала росіянку на старті турніру в Азії

Перша ракетка України Еліна Світоліна впевнено стартувала на турнірі Taiwan Open в Китайському Тайпеї з призовим фондом 250 тисяч доларів.

Визначився переможець Australian Open

Швейцарець Роджер Федерер у фіналі чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу за 3 години 37 хвилин переміг іспанця Рафаеля Надаля.

Порошенко привітав українську тенісистку з перемогою на Australian Open

Президент України Петро Порошенко привітав українську тенісистку Марту Костюк з перемогою у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Юна українка виграла Australian Open

Українка Марта Костюк (11) у фінальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу перемогла Ребеку Масарову.

Визначився перший фіналіст Australian Open: названо унікальне досягнення тенісиста

Легендарний тенісист Роджер Федерер став першим фіналістом турніру Великого шолома - Australian Open.

Найкраща тенісистка України вийшла у півфінал парного Australian Open

Українка Еліна Світоліна стала півфіналісткою першого в сезоні турніру Великого шолома – Australian Open.

На Australian Open сталася найгучніша сенсація турніру

Перша ракетка світу британець Енді Маррей в четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії сенсаційно програв німцю Міші Звєрєву. Зустріч 1/8 фіналу завершилася з рахунком 5:7, 7:5, 2:6, 4:6.

Спортивний коментатор поплатився за дике приниження тенісної зірки

Коментатора провідного спортивного телеканалу США ESPN Дуг Адлер покарали за те що під час матчу Вінус Вільямс проти швейцарки Штефані Фегель на Australian Open він порівняв американку з горилою. 58-річного журналіста звільнили з каналу.

Найкраща тенісистка України влаштувала "зарубу" з росіянкою на Australian Open

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна не змогла пробитися до четвертого кола першого у сезоні турніру Великого шолома - Australian Open.

Горила: в США принизили легенду світового тенісу

Легендарна американська тенісистка Вінус Вільямс зазнала приниження у себе на батьківщині.

Перша ракетка України розгромила американку на Australian Open

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна впевнено пробилася до третього раунду Australian Open.

Знаменитий іспанець жорстко пройшовся по організаторам Australian Open

Знаменитий іспанський тенісист Фернандо Вердаско виступив з різкою заявою на адресу організаторів першого в сезоні турніру Великого шолома – Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open).

Це фантастика: знаменитий хорват встановив суперрекорд у тенісі

Відомий хорватський тенісист Іво Карлович став автором унікального досягнення Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open).

Найкращий тенісист України переміг у матчі-трилері на Australian Open

Українець Олександр Долгополов успішно стартував на знаменитому тенісному турнірі Великого шолома Australian Open.